Çalışmalarımız

WEB TASARIM

Günümüzde en az bir web sitesi olmayan işletme hemen hemen kalmamıştır, web siteniz sunduğunuz ürünü yada hizmeti yansıtmalı ve doğru anlatmalıdır.

Sürekli dinamik bir yapı içerisinde olan internet sistemi gelişmekte ve değişmektedir, bu değişime ayak uydurmak için zaman ve emek harcamak gerekmektedir var olan web sitenizin sürekli güncel kalması hem müşterilerinizin gözünde vizyonunuzu arttırır hemde arama motorlarında sıralamanızı yükseltmenize etki eder.

Sosyal Ağlar
Web sitenizi kurumsal facebook, twiter gibi sosyal ağlarla güçlendiriyoruz.

GRAFİK TASARIM

Çalışmalarımız, her türlü basılı medyada kullanabileceğiniz görsel tasarımlardır. Dergi ve gazete reklamlarınızın, katalog, broşür, bülten ve şirket tanıtım dosyalarınızın matbaa öncesi tüm tasarımları, grafik dizayn ekibimizce hazırlanmaktadır.

Şirketinizin veya ürünlerinizin tanıtımında, kalite vizyonunun yerleştirilmesi, sanatsal yaklaşımın sağlanması ve hedef kitleye doğru görsel mesajı iletmenin önemi, grafik dizayn ekimizce son derece iyi bilinmekte ve başarıyla uygulanmaktadır.

Reklam ve grafiksel tasarım konusunda yalnız uygulama değil, tarafımızdan size destek de sağlanmaktadır.

İNTERAKTİF TASARIM

Gelişen teknoloji ile artık tanıtım amaçlı kullanılan broşürler, kataloglar ve benzer basılı medya ortamların yanı sıra İnteraktif ortamlarda, şirketinizi tanıtmaya yönelik önemli unsurlardan birisidir.

İnteraktif bir ortamda (CD, DVD gibi) sunulan bir tanıtım basılı medya ortamlarından farklı olarak interaktif görsel olarak siz müşterilerimizin tanıtımlarını iyi bir şekilde yapmaktadır.

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit, ticari hayatta firmanız veya şahsınızın muhatabınıza tanıtımında oluşturulan ilk temas aracı olan matbaa ürünüdür.

İnsan ilişkilerinde de geçerli olan; ilk sekiz-on saniye içerisindeki etkileşim bağlamında, karşı tarafa verilmesi istenen imajın oluşturulmasında önemli bir işleve sahiptir. Ayrıca bu özelliğinin dışında satış aracı unsuru olarak da ek bir faydası vardır. Bu ve benzeri sebeplerle kartvizit basımı konusunda titiz bir tavır takınılmasında fayda vardır.

Kullanılan kartvizit kağıtları, kartvizitin tasarımı, kartvizitte istenen ekstra işçilik ve kartviziti basacak olan matbaa özellikleri bu konuda dikkat edilebilecek unsurlardan birkaçıdır.

Antetli Kağıt Tasarım

Antetli kağıtlar hemen hemen bütün ciddi firmalar tarafından tercih edilen resmi ve gayri resmi yazışmalarda kullanılan bir kağıt türüdür.

Antetli kağıtlar elle yazılan yazılarda kullanılacakları gibi aynı zamanda bilgisayar çıktısı olarak da kullanılabilirler. Bu kağıtlarda genellikle firma hakkında genel bilgiler, adres, iletişim numaraları ve firmanın logosu bulunur. Bunların antetli kağıda yerleşimi ise firma aksini istemedikçe şu şekilde olur: firmanın logosu antetli kağıdın en üst kısmında sağda veya solda olur. Firmanın isteğine göre kağıdın arka planına da kağıdın niteliğini değiştirmeyecek şekilde saydam bir firma logosu yerleştirilebilir.

Genellikle A4 ebatlarında basılan antetli kağıtların en altlarına ise firmanın adresi, telefonu, faks numarası varsa email adresi, varsa web sitesi yazılır. Dilerseniz bu adres bilgilerini hemen logonun altında veya logo sağdaysa solda, logo soldaysa sağda kullanabilirsiniz. Bu tarz kağıtlar resmi yazışmalarda da kullanıldığı için önem arz eden kağıtlardır. Bu yüzden firmanın ciddiyetinin bir göstergesi olarak 1. sınıf hamur kağıtlara basılmalıdır.

Günümüzde birçok banka, resmi daire, firmalar, dernekler ve kuruluşlar antetli kağıt kullanmaktadırlar. Aynı zamanda bazı firmalar antetli kağıt basımı içerisinde çerçeve de kullanılırlar.

Magnet Tasarım

Genellikle buzdolabı olmak üzere metal yüzeylere mıknatıs özelliği ile tutturulan malzemenin adıdır magnet.

Firmaların müşteri ile iletişimini kolaylaştıran iletişim bilgileri basılı magnetler aynı zamanda reklam amaçlıda kullanılabilirler.

Magnetlerde ofset baskı imkanı olduğundan sınırsız renk baskı imkanı mevcuttur. Ürünler mıknatıslı olduğu için kolayca demir yüzeylere mıknatıs gücüyle tutunurlar.

Magnetler, özellikle satışların arttırılması ve marka bilinci adına tercih edilen pratik ve uygun fiyatlı üründür.

Brüşür Tasarım

Marka tanıtımları, firma tanıtımları, küçük ve büyük işletmelerin tanıtımları broşür desteği kullanılarak yaygın bir şekilde yapılmaktadır. Reklamın oldukça önem kazandığı ve rekabetin arttığı son yıllarda, tanıtım ve reklam araçları çok fazla tercih edilir hale gelmiştir.

Bu tanıtım araçlarından biri olan broşürler, belli ebatlardaki kâğıtlara, istenilen tasarımlar basılarak, tanıtım yapmayı ve müşteri kitlesini genişletmeyi amaçlamıştır.

İnteraktif CD Tasarımı

Ürün CD'si yada firma tanıtım CD'lerinin basılı tanıtım araçları olan katalog, broşür gibi materyallere oranla farklı avantajları vardır. Oldukça yüksek sayıda fotoğraf, teknik bilgi ve video yükleyebilir ve projelerinizin sesli anlatımlarını yapabilirsiniz. Sunumlarınızı yada klasör dolusu bilgiyi müşterilerinize bir interaktif CD ile sunabilirsiniz.

Maliyetleri katalog ve broşüre göre oldukça düşüktür. Bir kez tasarım yapıldıktan sonra sadece ihtiyacınız olduğu kadar çoğaltır, yeni versiyonlarına yeni ürünlerinizi ekleyerek CD'nizi sürekli güncel tutarsınız.

Biz, görsel açıdan zengin, kullanıcı dostu bir arayüz ile firma CD yada ürün CD'nizin interaktif çalışmasını özel programlarla yapar, CD için farklı kartonet tipleri tasarlar ve istediğiniz miktarlarda çoğaltarak tam zamanında size ulaştırırız.